Old Himalayan Bowl 873 g
Old Himalayan Bowl 873 g

Old Himalayan Bowl 873 g

In Stock
147.00 €
Ex Tax: 121.49 €

Sound samples

Old Himalayan Bowl 873 g - sample

Description

INFORMACE K PRODUKTU

Himalájské mísy patří k univerzálním terapeutickým a zvukově harmonizujícím hudebním nástrojům se širokým spektrem využití. Osobně pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější mísy z těch nejlepších nepálských a indických zdrojů. Některé mísy jsou 70-100 let staré a pocházejí z podhůří Himalájí.

  • Průměr: 17,5 cm
  • Váha: 873 g

Co vám tyto nástroje mohou přinést? 

  • harmonizují vaše tělo i mysl
  • pomohou k příjemné relaxaci po náročném dni
  • využít je můžete i při hudební terapii, meditaci nebo léčení
  • vypadají krásně i když se na ně jen díváte nebo je máte někde položené

Himalájskou mísu můžete používat samostatně anebo v rámci unikátních sladěných harmonizačních sestav. Pomůžeme vám ji vytvořit dle vašich přání nebo si můžete vybrat sestavu již předem připravenou.

Jak na mísu hrát?

Všechny naše mísy vás okouzlí nádherným zvukem a povznášejícími vibracemi. Mísu rozezníte úderem paličky nebo točením. Její zvuk můžete vnímat z dálky jako vibrace v prostoru, můžete ji držet v ruce nebo ji můžete položit přímo na tělo. A čím jsou naše mísy výjimečné? Každá je originál svým tvarem i zvukem, každá má své unikátní kouzlo. Nicméně, pokud si přejete vidět přímo tuto mísu, rádi Vám fotografii zašleme.

Jak každá himalájská mísa zní?

U každé naší himalájské mísy si můžete poslechnout zvukovou ukázku. Rádi vás v případě zájmu zasvětíme do hry na tyto krásné mystické mísy přímo v našem showroomu.


Příslušenství

Related Instruments